smartphoneheartshopping-bagzoom emailtelephonedelivery-truckhandgemsnecklacediscount discount-label-for-commercebagbag-1

O nas

W naszej ofercie znajdziecie Państwo biżuterię damską i męską (złota, srebrna, z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi).

Nasza myśl przewodnia, to "theONE". Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy. Każdy zasługuje by czasem tak właśnie się poczuć. Dbamy aby każdy szczegół był na najwyższym poziomie. Biżuteria złota próby 585 (14K) lub wyższej. Na próżno szukać u Nas biżuterii złotej o próbie 333 (8K) gdzie zawartość złota w stopie wynosi zaledwie 33,3% a osoba obdarowana po roku - dwóch będzie patrzyła na prezent od ukochanej osoby z rozczarowaniem, ponieważ złoto straciło złoty kolor.
U nas biżuteria ręcznie wykonana, ze stopów najwyższej jakości sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowym. Piękne opakowania, certyfikaty brylantów, instrukcje użytkowania biżuterii czy torebki papierowe theONE, które oprócz biżuterii pomieszczą np. ulubioną czekoladę ukochanej osoby - wszystko to składa się na całość efektu końcowego. Jakość i wyjątkowość, właśnie to chcemy Państwu ofiarować w zamian za zaufanie i wybór Naszych produktów.

theONE - bo jesteś jedyna...

Dołącz do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i konkursach.